دعوت به مهمانی 10کیلومتری ویژه عید سعید غدیر

اجتماع بزرگ و جشن مردمی «میهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر» روز دوشنبه ۲۷ تیرماه مصادف با عید فرخنده غدیر، در تهران حد فاصله چهارراه ولی عصر (عج) تا پل پارک وی برگزار می‌شود

معرفی برنامه

این روزها همزمان با شروع دهه امامت و ولایت تکاپوی تشکل‌های مردمی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن جشن‌های روز غدیر، بیشتر شده و در اقصی نقاط کشور شاهد فعالیت‌های فرهنگی - مذهبی مختلف و متعدد برای بزرگداشت این عید سعید هستیم.
از این رو، اجتماع بزرگ و جشن مردمی «میهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر» روز دوشنبه ۲۷ تیرماه مصادف با عید فرخنده غدیر، در تهران حد فاصله چهارراه ولی عصر (عج) تا پل پارک وی برگزار می‌شود
. این روزها همزمان با شروع دهه امامت و ولایت تکاپوی تشکل‌های مردمی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن جشن‌های روز غدیر، بیشتر شده و در اقصی نقاط کشور شاهد فعالیت‌های فرهنگی - مذهبی مختلف و متعدد برای بزرگداشت این عید سعید هستیم.
پذیرایی و اطعام در ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری مولودی‌خوانی و سرود، برپایی غرفه‌های فرهنگی و آموزشی و خانواده و کودکانه، اجرای پویش‌های مختلف با موضوع غدیر، توزیع هدایا و بسته‌های محتوایی و پزشکی عناوین برنامه‌هایی است که در این رویداد تدارک دیده شده و انجام می‌پذیرد.
 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها