مجموعه ناخونک
چهارشنبه ها ، پنج شنبه ها و جمعه ها ساعت 23
تعداد بازدید: 309
قسمت های برنامه
خلاصه برنامه

مجموعه ناخونک سریالی با نگاهی طنز و با استفاده از آیتمهای نمایشی کوتاه چند دقیقه‌ای و شوخی با برنامه‌‌های پرمخاطب تلویزیون مانند “عصرجدید” تلاش دارد تا ضمن فرهنگ سازی و نقد عادتهای ناپسند شهروندی و اجتماعی فضائی شاد و مفرح را برای بیننده القاء نماید.
«ناخونک» روی موضوعاتی چون کانون خانواده، اختلاف نسل‌ها، مشکلات شهروندی و آپارتمان‌نشینی، مشکلات بیمارستان‌ها، هزینه‌های درمان، فرهنگ کتابخوانی، توجه به اماکن عمومی، ورزش و سلامتی، تربیت فرزندان و موضوعاتی از این دست تمرکز دارد.
بازیگران سریال ناخونک چه کسانی هستند؟ در ناخونک بازیگرانی چون محمدرضا امانی، سجاد آذری نیا در نقش یزدان فتوحی، عزت‌الله مهرآوران، حسین رفیعی، مختار سائقی، مهران ضیغمی و مریم امیرجلالی به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در سریال ناخونک حدود 24 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان ناخونک را یک اثر پربازیگر عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی سریال ناخونک باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ باید بررسی کرد آیا یزدان فتوحی به‌عنوان کارگردان و به‌عنوان بازیگردان و همچنین تیم بازیگری ناخونک توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و بازی‌های درخشانی را نمایش دهند؟
از دیگر بازیگران سریال ناخونک می‌توان به فریبا آهنگ، شهاب عباسی، یزدان فتوحی، ژاکلین آواره، آرش میراحمدی، حمید نیک ‌نبرد، محمدرضا خسروی و سید رضا حسینی اشاره کرد.
 

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف