انیمیشن جوانمردان
هر شب ساعت 22 بازپخش روز بعد ساعت 2:45 بامداد ، ساعت 10 صبح
تعداد بازدید: 5501
خلاصه برنامه

کشور ایران به دلیل منابع و موقعیت جغرافیایی از دیرباز دشمنانی داشته است که در طمع اشغال آن بوده اند. حمله مغول درس بسیار بزرگی برای ماست و ما در آن دوران ضعف های بسیاری داشتیم که به عنوان درس عبرت میتوان از آنها یاد کرد.
قصه «جوانمردان» در دوره مغول می گذرد که سرداران ایرانی در این بازه مقاومت هایی انجام دادند. بعد از یک دوره مقاومت ها نامنظم شد و گروه های کوچک مردمی شکل گرفت و با حفظ باورها و ارزش های جامعه مبارزه ادامه پیدا کرد. این مجموعه هم با روایت این ماجراها پیام مبارزه با ظلم را به نوجوانان آموزش می دهد. ایجاد حس میهن‌پرستی با انگیزه‌های ملی، مذهبی و حماسی از مهمترین ویژگی‌های مجموعه «جوان‌مردان» است.
موسیقی مجموعه پویانمایی «جوان‌مردان» از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این مجموعه است. ما در حوزه موسیقی نوجوانان خلأ‌های زیادی در کشورمان داریم که در این انیمیشن تلاش شده موسیقی مناسب گروه سنی نوجوانان تهیه شود. از دیگر ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به طراحی و تولید همزمان بازی آن اشاره کرد. این اولین بار است که همزمان مجموعه انیمیشنی همراه با بازی آن با کیفیت بالا در کشور تولید می‌شود.
در ابتدا این مجموعه ۵۰ کاراکتر اصلی و ۳۰۰ کاراکتر فرعی داشت اما در فاز اول ۹۷ کاراکتر اصلی و ۵۰۰ کاراکتر فرعی داریم. ۸۰۰ تا ۹۰۰ فضای اصلی داریم و فضاهای کلی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ لوکیشن است. این مجموعه به لحاظ فنی و محتوایی فاخر خواهد بود و به یک بِرَند در حوزه پویانمایی تبدیل می‌شود.
برخی از کاراکترهای این مجموعه:
شهاب الدین: فرمانده بی باک و اصیل
برزین: زورمند و نجیب
مراد: شجاع و گوش به فرمان
سینا: باهوش و تیزبین
سارا: کماندار و درمانگر


کارگردان: علی احمدی
تهیه کننده: الهام ابراهیمی

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد