تعداد بازدید: 0
تاریخ خبر: چهار شنبه 14 تیر 1402

تابستانی جذاب و دیدنی با برنامه های شبکه امید


رنگین کمانی از بهترین برنامه ها و مجموعه های تلویزیونی و سینمایی، هدیه شبکه امید سیما به نوجوانان ایران زمین
به گزارش روابط عمومی شکبه امید، نوجوانان تابستان امسال میتوانند اوقات فراغت خود را با تماشای متنوع ترین برنامه های تلویزیون از قاب شبکه امید سپری کنند.
 برو پی کارت، نورا و بازی ویزیون  از تولیدات شبکه امید و متناسب با ذائقه مخاطب نوجوان در ایام تابستان به روی آنتن می رود،
نوجوانان علاقه مند به دیدن مسابقه نیز میتوانند بیننده مسابقات جذاب و سرگرم کننده همه فن حریف با هدف استعداد یابی نوجوانان، راز جزیره و کهکشان از این شبکه باشند.
سریال های گروه اسرار آمیز بندیکت، هتی دختر نویسنده ، پایانگونه ها، ماندا لورین و منطقه پرواز ممنوع  برای پخش در تابستان آماده و به روی آنتن می رود.
از دیگر برنامه های شبکه می توان  به رویانیوم، هوشیار، ناخونک، حرکت و فصل نقره ای اشاره نمود. نوجوانان طرفدار و علاقه مند به انیمیشن نیز هر روز ساعت 15:30 الی 17:00 می توانند بیننده کارتون های انیمیشن ایرانی و خارجی  با عناوین: بازی دوست داشتنی، دو متر و چهل وسه، هیاهوی نوجوانی، رویای آئوشی، صلح بانان، پند پارسی، جزیره قلدر ها و کیخان باشند.
سینما هویت   مجموعه ای  کامل شامل 80 فیلم سینمایی که تا پایان تابستان و هر روز ساعت 18:00 پخش و نوجوانان میتوانند تکرار آن را ساعت 1 بامداد و 10:30 صبج روز بعد به تماشا بنشینند

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف