تعداد بازدید: 0
تاریخ خبر: دو شنبه 23 بهمن 1402

رونمایی از نسخه تلویزیونی سرود ملی برای کودکان

به گزارش روابط عمومی شبکه امید، در این مراسم باشکوه، معاون وزیر و رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک با تاکید بر رسالت اصلی این سازمان که در خط مقدم تربیت کودکان ایران زمین قرار دارد، گفت: هدف از تولید سرود ملی به شکل پویانمایی، انس و الفت کودکان با سرود ملی کشورمان است.
همتی فر در ادامه افزود: از جمله برنامه های اصلی سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک پخش این اثر ارزشمند در تمام مراکز و زیرمجموعه های تحت مدیریت این سازمان است.
مدیر شبکه کودک و امید نیز ضمن تقدیر از تولید این اثر فاخر از پرچم و سرود ملی به عنوان نمادهای هویت ساز یادکرد و گفت: دو مولفه پرچم و سرود از جمله نشانه هایی است که هویت ملی ما را شکل می دهد.
دکتر باطنی در ادامه افزود: پخش هر روزه این نمادهای هویت ساز باعث شکل گیری هویت ملی کشورمان در ذهن و روان کودکان ایران زمین می شود.
وی در ادامه از طرح شبکه کودک برای پخش اذان و تلاوت قرآن برای کودکان گفت و خاطرنشان کرد: شبکه کودک وامید با هدف نهادینه کردن ارزش های دینی، تولید آثار دینی از جمله اذان و تلاوت قرآن که کودکان و نوجوانان اجرا می کنند در دستورکار دارد که نمایش سرود ملی به شکل انیمیشن از جمله طرح های نوین شبکه برای کودکان است.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف