تعداد بازدید: 0
تاریخ خبر: چهار شنبه 19 اردیبهشت 1403

«نورا» در قاب شبکه امید

ویژه‌برنامه «نورا» به تهیه کنندگی علیرضا صادقی، همزمان با آغاز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با موضوع کتاب و کتابخوانی از چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه الی شنبه 29 اردیبهشت ماه از شبکه امید پخش می‌شود.
ویژه برنامه «نورا» برای سومین سال متوالی با رویکر ترویج کتابخوانی و از محل نمایشگاه بین المللی کتاب با طراحی جدید به عنوان ویژه برنامه نمایشگاه کتاب شبکه امید روی آنتن این شبکه می‌رود.
«نورا» با اجرای سینا هوشمندی و سردبیری سیده مریم موسوی ویژه برنامه نمایشگاه کتاب شبکه امید محسوب می‌شود که همزمان با آغاز این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۹ الی ۲۰ روی آنتن شبکه امید می‌رود.
ویژه برنامه نمایشگاه کتاب شبکه امید در ۱۰ قسمت به بررسی موضوعات مختلف در حوزه کتاب پرداخته و برای مخاطب نوجوان تهیه شده است؛ این برنامه علاوه بر معرفی بخش های مختلف سی و پنجمین نمایشگاه کتاب، به موضوعاتی نظیر چرا باید کتاب بخوانیم، معرفی کتاب، چه کتاب هایی نخوانیم و بررسی حلقه های کتابخوانی سراسر کشور می‌پردازد، همچنین گفت وگو با نوجوانان کتابخوان، نویسندگان و ناشران شناخته شده و فعال در حوزه کتاب از محور های این برنامه تلویزیونی است.
سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، همزمان در دو بخش حضوری و مجازی با شعار «بخوانیم و بسازیم» از چهارشنبه ۱۹ تا شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در مصلی تهران برگزار می‌شود، این نمایشگاه بزرگترین اجتماع فرهنگی مردم ایران حول محور دانش، آگاهی و کتاب محسوب می‌شود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف