تعداد بازدید: 0
تاریخ خبر: سه شنبه 5 دی 1402

برنامه عمو قاسم از قاب شبکه امید

به مناسبت چهارمین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برنامه عمو قاسم از شبکه امید روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه امید :برنامه «عموقاسم» در هر قسمت با هدف ترویج روحیه خودباوری، تحکیم غرور ملی و معرفی عمیق قهرمانان ملی میهنی با رویکرد روایت پیشرفت از شبکه امید بخش می‌شود. این برنامه گفتگومحور بوده و در هر برنامه دو رویکرد کلی پیگیری می‌شود. گفتگو با میهمانان الهام‌بخش در راستای هدف برنامه و برگزاری مسابقاتی جذاب با محوریت آشنایی هر چه بیشتر دانش‌آموزان با قهرمان کشور، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی.
در این برنامه با دانش‌آموزان، راجع به محورهای برنامه گفتگو می‌کنیم که طی آن از دیدگاه نوجوانان، روایت پیشرفت و هویت ملی را می‌شنویم. پس از گفتگو با نوجوانان، از یک کارشناس دعوت می‌شود تا راجع به دیدگاه نوجوانان و همچنین موضوع برنامه، از دیدگاه تخصصی به مسئله برنامه بپردازد.
«عموقاسم » به تهیه‌کنندگی محمد درویشی، سردبیری هانیه سمندری و با اجرای رامتین چیت سازان و فاطمه امجدیان به مناسبت ایام شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تدارک دیده شده است.
«عموقاسم» از دو دی ماه روزهای شنبه تا سه شنبه ساعت 19 تا 20 و چهارشنبه تا جمعه ساعت 18 تا 19 از شبکه امید و با مشارکت اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش به روی آنتن خواهد رفت.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف