تعداد بازدید: 0
تاریخ خبر: یک شنبه 2 اردیبهشت 1403

اختتامیه پویش ملی « خدا میگه» در مشهد مقدس برگزار شد

 

حجت الاسلام والمسلمین صاحبقرانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در خصوص اهداف این پویش گفت: در پویش رسانه ای «خدا میگه» تلاش شد گفتمان ارزش های قرآنی با بهره گیری از بزرگترین کتاب الهی در بین نوجوانان آن هم در قالبی نو و خلاقانه ایجاد شود.
ایشان افزود: بیان آیات الهی از زبان نوجوانان پاک و معصوم، جامعه را نورانی و خانواده ها را در گرایش به معارف قرآنی ترغیب وتشویق می کند. ارسال نزدیک به ۵۰۰۰ کلیپ قرآنی با تلاوت کلام الله مجید توسط نوجوانان در فضای مجازی نشان از علاقه وعشق جوانان و نوجوانان به کتاب و سنت الهی دارد. اگر ما قالب های نوین رسانه را درترویج فرهنگ دینی همراه با ایده های خلاقه به کار بگیریم بی تردید جوانان و نوجوانان عاشقانه فضاهای فرهنگی را مملو از جلوه های حضور خود خواهند نمود.

حجت الاسلام والمسلمین صاحب الزمانی مدیر مرکز رسانه نوجوان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: پویش «خدا میگه» کاری از مرکز رسانه نو+آوینه است که با حمایت ویژه شبکه امید به صورت گسترده پخش و با همراهی هزاران نوجوان همراه گردید.
 این پویش در جهت ترویج و آشنایی نوجوانان با قرآن در ماه مبارک رمضان برگزارشد وبا تبلیغات گسترده این طرح در شبکه امید حدود ۵۰۰۰ کلیپ به دبیرخانه پویش ارسال شد.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف