تعداد بازدید: 21
تاریخ خبر: یک شنبه 25 اردیبهشت 1401

نورا روی آنتن شبکه امید

برنامه  نورا با هدف ترویج سنت کتابخوانی بین  نوجوانان و معرفی دغدغه مند کتاب های حوزه نوجوان و بررسی آن ها در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با آیتم های مختلف و متفاوت از 24 اردیبهشت ساعت ۱۹ روی آنتن  شبکه امید پخش می شود. این برنامه با پشتیبانی از فناوری AR و VR جزو نسل جدید برنامه های تعاملی است از طریق اپلیکیشن کنجکاو شرایط تعامل با مخاطبان در منزل را فراهم کرده است. در این اپلیکیشن مخاطبان می توانند با انجام مسابقه و جلورفتن مراحل و کسب امتیاز در پایان روز به قید قرعه جایزه دریافت کنند. 
 پویش ملی_پاراگراف طلایی هم که به همت طراحان این برنامه آغاز شده در تلوبیون انجام خواهد شد. نوجوانان می توانند با توجه به کتاب هایی که خوانده اند، پاراگرافی را که بیشتر از همه دوست داشته اند و به نظرشان زیباتر بوده است را انتخاب و به صورت ویدیو در تلوبیون بارگذاری کنند، هرکدام از این پاراگراف ها که بیشتر پسندیده شود ، جایزه دریافت می کند و در پایان نمایشگاه به سه نفر برتر مجموعا بیست میلیون تومان وجه نقد تقدیم می شود. 
اولین قسمت این برنامه به تهیه کنندگی علیرضا صادقی ، سردبیری مریم نجیمی و با اجرای رامتین چیت سازان و میزبانی رادمان رسولی ساعت ۱۹ ۲۴ اردیبهشت از شبکه امید پخش می شود
 

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف